В районній державній адміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

28.07.2016

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука в районній державній адміністрації було оголошено три конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В».

Зокрема, конкурси були оголошені на посади головного спеціаліста з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій  апарату районної державної адміністрації, провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації та заступника начальника управління – начальника відділу інвестицій, міжнародного співробітництва та інфраструктури управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Конкурс на посаду головного спеціаліста з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій  апарату районної державної адміністрації не відбувся у зв’язку з тим, що жоден кандидат не подав документів на зайняття вакантної посади та буде оголошений повторно.

У конкурсах на заміщення посади провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації взяв участь один кандидат, який успішно пройшов тестування та співбесіду 27 липня 2016 року і визнаний переможцем конкурсу. Із загальною кількістю балів 8,2 ним став Валерій Лєсунов.

На посаду заступника начальника управління – начальника відділу інвестицій, міжнародного співробітництва та інфраструктури управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації, документи подали дві особи.  Перший етап конкурсного відбору – тестування, відбувся 27 липня 2016 року. Його успішно пройшли всі кандидати. 28 липня відбулися наступні етапи конкурсу: розв’язування ситуаційних завдань та співбесіда.  За результатами конкурсу переможцем стала Тетяна Тельпіз із загальною кількістю балів 14,2. Другий у рейтингу кандидат має право бути призначеним на вищезгадану посаду без повторного проведення конкурсу протягом року, якщо посада стане вакантною.

Конкурси були проведені з дотриманням Закону України «Про державну службу» та порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації