Урочистості до Дня державної служби

21.06.2013

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Працівники апарату Ківерцівської райдержадміністрації, її структурних підрозділів та районних служб урочисто відзначили своє професійне свято – День державної служби. Розпочалося святкування у залі засідань районної державної адміністрації з привітання голови райдержадміністрації Зіновія Колісника, голів районної ради Михайла Марчука та міської ради Володимира Жгутова.

Під час урочистої частини за сумлінну працю в органах виконавчої влади та професійне виконання службових обов’язків було нагороджено кращих державних службовців Ківерцівського району: Почесними грамотами голови обласної державної адміністрації – Галину Слатініну та Валентину Дубину, голови Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської районної ради – Віру Лучко, Галину Міщук, Ігоря Літвака, Наталію Гапонюк. Вручено Подяки та грошові премії призерам конкурсу державних службовців у категоріях “Кращий спеціаліст” та “Кращий керівник” Валентину Павловському та Богдану Котельчуку. Крім того, було нагороджено переможців змагання районної спартакіади “Здоров’я” серед державних службовців.

З особливим теплом згадували сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Музичні вітання для присутніх на святкуванні підготували працівники районного Будинку культури ім.М.П. Ковальова.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю