Участь в обласному фестивалі фізичної культури і спорту

28.06.2013

28 червня у селищі Любешів відбувся обласний фестиваль фізичної культури і спорту. В урочистому відкритті фестивалю учасників та гостей змагань привітали голова облдержадміністрації Б.Клімчук, заступник голови облдержадміністрації О.Курилюк, заслужений тренер України В.Рудюк, голова федерації легкої атлетики України І.Гоцул, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Г.Карнаухова, керівництво Любешівського району.

У змаганнях брали участь 20 команд з усіх районів та міст області, які змагалися у різноманітних видах спорту. Наш район представляла команда з 18 чоловік, на чолі з головою райдержадміністрації Зіновієм Колісником, начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Марією Хазанюк та директором дитячо-юнацької спортивної школи Олександром Левчуком.

У змаганнях команда виборола VІІІ загальнокомандне місце. У легкоатлетичній естафеті Микола Пацула здобув IV місце, “Тато, мама я – спортивна сім’я” сім’я Мозолюків – ІІІ місце, метання колоди – Святослав Варшава IV місце, метання набивного м’яча – Людмила Ліщук ХІІ місце.

Переможцям та призерам фестивалю начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації Г. Карнаухова вручила кубки, грамоти та медалі.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю