Участь в обласній спартакіаді “Здоров’я”

15.05.2013

Сьогодні команда райдержадміністрації на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Анатолієм Степановим взяла участь в VIІ обласній спартакіаді “Здоров’я” серед команд державних службовців районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, що проходила на Ковельщині.

Захід був організовуваний управлінням державної служби Головдержслужби України у Волинській області спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Спартакіада  проводиться з метою залучення державних службовців, які працюють в органах державної влади області до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя, визначення найсильніших учасників змагань для участі у Всеукраїнській спартакіаді державних службовців.

На урочистому відкритті спартакіади виступили заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк, заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Володимир Новосад, які привітали учасників змагань, побажали їм успішної боротьби та перемог.

Після урочистого відкриття розпочалися змагання серед таких видів спорту: легкоатлетичний крос, шахи, настільний теніс. Учасники змагань нашого району з легкоатлетичного кросу вибороли 3 місце, з шахів – 5 місце та з настільного тенісу – 7 місце.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю