У Тростянці відкрито тренажерну залу

30.04.2015

У четвер, 30 квітня у будинку культури с. Тростянець відбулося відкриття тренажерної зали. Участь у заході взяли керівництво району, представники сільської ради, директор загальноосвітньої школи с. Тростянець, молодь, жителі громади. 

У 2014 році громада с. Тростянець виграла обласний проект "Спортивне дозвілля – здорове покоління". В рамках проекту у Тростянці було встановлено сучасне вуличне освітлення та відкрито ще одну групу у дошкільному навчальному закладі. Тренажерна зала – третій об’єкт втілений в життя. На його облаштування використали 25 тис. грн.  з обласного бюджету, 24 тис. грн. – виділила  Тростянецька сільська рада, 1 тис. грн. – зібрала громада.

 Ініціатором написання проекту був нинішній голова райдержадміністрації, а у 2014 – Тростянецький сільський голова, Валерій Ткачук. Тож для нього ця подія була особливо приємною. Вітаючи громаду з приємною подією Валерій Євгенович відзначив, що держава зацікавлена в тому, щоб молодь зростала здоровою і сильною, адже за ними – майбутнє. Також він зауважив, що надзвичайно важливим є забезпечення можливостей для молоді цікаво і змістовно проводити своє дозвілля, особливо у сільській місцевості.

Очільники району урочисто перерізали символічну стрічку. За традицією настоятель місцевого храму, отець Сергій,  провів обряд освячення приміщення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю