У селі Липно відбулися сходи селян

30.10.2013

Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник та голова районної ради Михайло Марчук взяли участь  у сходах селян, що відбулися  сьогодні в будинку культури с.Липно.

Під час спілкування з місцевими мешканцями було обговорено ряд актуальних для громади питань, серед яких відновлення на посаді головного лікаря сільської амбулаторії, оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки (паї), ремонту дороги, виділення земельних ділянок під будівництво та інші.

Щодо повернення на посаду лікаря сільської лікарської амбулаторії Олексія Вітовщика керівники району пообіцяли громаді, що це питання буде вирішене на засіданні чергової сесії  районної ради, яка відбудеться 14 листопада. Хоч зараз лікар не працює, люди все одно йдуть до нього за допомогою, бо вважають, що такі спеціалісти як Олексій Сергійович не завжди зустрічаються навіть у центральній районній лікарні. Для них поновлення лікаря на посаді питання надзвичайної ваги, адже оскільки село віддалене від райцентру, важливо вчасно отримати необхідну медичну допомогу.

Олексій Вітовщик подякував липненцям за підтримку, запевнив, що надалі допущені помилки не повторяться, а також підняв питання щодо заміни підприємця, який постачає ліки у сільську амбулаторію на державне підприємство «Волиньфармпостач», що дасть можливість знизити закупівельну ціну та купувати ліки хворим на гіпертонію за рецептами.

Для вирішення питання оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки (паї)  та виділення земельних ділянок під будівництво, спільно з керівництвом району приїхали начальник Держземагенства району Ігор Левчик і заступник директора підприємства «ГЦНТП», яке займається виготовленням проектної документації Микола Смочук. Представник підприємства детально розповіли людям, як вийти з проблемної ситуації, що склалася з видачею державних актів. Ігор Левчик повідомив, що після детального вивчення генерального плану села було виявлено дві вулиці на яких можна відводити ділянки під індивідуальне будівництво. Тож запропонував сільському голові використати ці можливості для задоволення заяв громадян, що мають намір будувати житло.

Піднімалося також питання ремонту дороги, а саме вулиці Шевченка. Голова районної державної адміністрації повідомив, що вищеназвана вулиця включена у перелік доріг району, ремонтні роботи на яких будуть проводитися у 2014 році.

Також під час спілкування з керівництвом району жителями села було порушено ряд інших питань, що стосувалися соціального захисту, роботи сільського будинку культури, соціального працівника, функціонування ринку, електропостачання та  інше.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю