У райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету

12.11.2014

Голова районної державної адміністрації Анатолій Сопросюк провів сьогодні засідання організаційного комітету.

В ході засідання було обговорено план проведення заходів, які відбудуться в районі  з нагоди першої річниці Революції Гідності, Дня пам’яті жертв голодоморів та 75-ї річниці утворення Волинської області.

21 листопада о 16.30год. біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Ківерці  відбудеться вшанування першої річниці Революції Гідності. Свічкова хода колективів від установ, організацій, підприємств міста – з 16.00 до 16.30 год. Біля пам’ятного знаку буде демонструватися фотовиставка та фільм про події Євромайдану, учасники революційних подій поділяться своїми спогадами. На завершення заходу запланована спільна молитва за Україну та запуск у небо ліхтариків миру.

22 листопада 2014 року у міському парку відбудеться скорботний мітинг, панахида, покладання вінків та квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій. Початок заходу заплановано о 15.00 год. Формування колони відбудеться біля приміщення районної державної адміністрації о 14.45год. О 16.00 год. буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання та акція “Запали свічку”.

Також попередньо були обговорені пропозиції щодо відзначення 4 грудня 2014 року 75-ї річниці утворення Волинської області. Учасниками засідання було запропоновано доручити журналістам місцевих засобів масової інформації підготувати ряд публікацій, що висвітлюють історичні події утворення області, інтерв’ю зі старожилами краю. У бібліотеках району організувати літературні виставки, у позашкільних установах – конкурси,  загальноосвітніх навчальних закладах – години спілкування, змагання, тематичні заходи. Тематичний захід заплановано провести і в районному краєзнавчому музеї. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю