У Ківерцях відкрили меморіальні дошки Героям

14.10.2017

Сьогодні, у День захисника України, у м. Ківерці відкрили меморіальні дошки чотирьом Героям, які віддали свої життя за незалежність нашої держави – Марісу Камінському, Ігорю Скірі, Віталію Михайленку та Сергію Куруці.

Пам’ятні дошки встановили на Меморіальному комплексі Вічної слави у міському парку. Віддати шану землякам тут зібралося чимало ківерчан: рідні, близькі, друзі Героїв, представники влади та духовенства, жителі краю.

«Важко говорити, згадуючи молодих хлопців, які мали б прожити довге життя, розбудовуючи нашу державу, виховуючи дітей, дбаючи про майбутнє. Вони віддали своє життя, ставши на сторожі миру та незалежності України. Але Герої не вмирають, вони житимуть до тих пір, поки ми їх пам’ятатимемо. А меморіальні дошки розповідатимуть про їх подвиг прийдешнім поколінням», - сказав міський голова Володимир Жгутов звертаючись до присутніх. Він вручив матерям та дружині загиблих захисників медалі «Спаси і сохрани» із зображенням Матері Божої.

Освятив меморіальні дошки настоятель Свято-Покровського собору м.Ківерці, митрофорний протоієрей Іван Семенюк. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що на превеликий жаль ми вже ніколи не зможемо повернути матерям синів, діткам – їх батьків, дружинам – чоловіків. Але наш святий обов’язок пам’ятати їх. Пам’ятати, що кожен з них віддав найцінніше – своє життя, за мирне небо над нашими домівками.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх хто загинув за Україну.

Вдивляючись в обличчя на меморіальних дошках усвідомлюємо, що Україна втратила одних із найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Вони загинули,  захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героїв – назавжди залишиться з нами.  

Михайленко Віталій Ігорович, ківерчанин, військовослужбовець Збройних Сил України, загинув 08.08.2014 року під Савур-могилою Донецької області (тіло бійця досі не знайдено).

Курука Сергій Іванович, лучанин (у м.Ківерці проживає сім’я Героя), військовослужбовець Збройних Сил України, загинув 25.08.2014 року у боях за Іловайськ Донецької області.

Скіра Ігор Антонович, ківерчанин, старший лейтенант 14-ї окремої механізованої бригади, загинув 23 грудня 2015 року під містом Мар’янка Донецької області.

Камінський Маріс Айдинович, ківерчанин, капітан 80-ї ОДШБ Збройних Сил України, загинув 03.02.2017 року в районі міста Авдіївка Донецької області.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики