У Ківерцях діти-сироти отримали ключі від придбаного соціального житла

14.09.2015

11 вересня у місті Ківерці відбулася особлива подія, яка є свідченням злагодженої роботи обласної, районної і сільської влади, спрямованої на захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В заході взяли участь голова районної ради Андрій Киричук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк, Озерцівський сільський голова Євгенія Терпелюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Скубій та вручили ключі від будинку на вулиці Чкалова у місті Ківерці статусним дітям з прийомної сім’ї Марії та Миколи Прус – Сіжукам Сергію та Світлані.

Соціальне житло було придбано за кошти в сумі 360 000 грн, в тому числі 100 000 грн виділені з Озерцівського сільського бюджету, 80 000 грн - з районного бюджету та 180 000 грн – як субвенція з обласного бюджету.

Після урочистої частини учасники заходу всі разом оглянули придбане житло, у якому проживатимуть віднині ці діти.

Представники районної та місцевої влади, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, звертаючись до дітей-сиріт, привітали їх з цією знаменною подією та побажали їм жити у злагоді, постійно працювати над власним розвитком, досягнути успіху у житті та створити власні сім’ї.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю