У Ківерцівському лісгоспі відбулися урочистості до Дня працівників лісу

12.09.2013

Сьогодні, напередодні Дня працівників лісу, у залі державного підприємства Ківерцівське лісове господарство, відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників лісового господарства, лісової,  деревообробної промисловості України.

Лісівників привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич та заступник голови районної ради Андрій Киричук. Микола Дмитрович вітаючи тих, кого доля пов’язала з лісом, побажав міцного здоров’я, наснаги у вирішенні питань і проблем галузі, сімейного затишку, щастя і добра.

Після привітальних слів представники влади вручили найкращим працівникам лісогосподарської галузі Ківерцівщини Почесні грамоти і Подяку голів Ківерцівської районної ради та районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку лісового господарства району, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу та цінні подарунки. Відзнаки отримали: Сахнюк Віктор Анатолійович - директор ДП “Ківерцівське лісове господарство”, Демчук Микола Володимирович - майстер лісу Сокиричівського лісництва ДП “Ківерцівське лісове господарство”, Пилип Андрій Андрійович - головний механік ДП “Ківерцівське лісове господарство”.

Віктор Сахнюк також привітав своїх колег з професійним святом та вручив нагороди кращим працівникам підприємства і ветеранам.

Цьогоріч Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства проводило конкурс дитячого малюнка  та кращого твору за темою “Людина та ліс”. Участь у конкурсі  малюнка мали змогу взяти учні молодших класів ( 1- 4 клас) загальноосвітніх середніх  навчальних закладів, а можливість проявити себе написавши твір – школярі 5-8 класів. Переможцям конкурсу також були вручені нагороди та грошові премії.

Завершились урочистості святковим концертом художніх колективів районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю