Триває будівництво дитячого садка у місті

05.12.2013

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Федюк та Євгеній Зубенко здійснили робочу поїздку у дошкільний навчальний заклад №1 м. Ківерці.

Будівництво двоповерхового приміщення на чотири групи триває швидкими темпами. До Нового року тут планують встановити енергозберігаючі вікна та накрити приміщення шатровим дахом. Наступного ж року будуть виконуватися внутрішні роботи, утеплення стін, оздоблення, встановлення сантехніки та системи опалення. В приміщенні також буде кухонний блок та зала для занять спортом та відзначення свят.  Обігріватися дитсадок буде новою енергоощадною котельнею, яку встановлять поблизу. Для дітвори облаштують чотири сучасні  ігрові майданчики.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Федюк зазначила, що новозбудований дитячий садок дозволить значно скоротити нині існуючу чергу дошкільнят. «Ми бачимо, як швидко ведеться будівництво і це дуже тішить місцеві родини, адже ще більше діток зможуть відвідувати садочок», - сказала вона.  Окрім того, у найближчій перспективі – також і переобладнання для потреб дітей колишнього приміщення ще одного дитсадка, зараз там працює відділення Пенсійного фонду.

До слова у наступному році садочок святкуватиме 70-ти річчя. Тож відкриття нового приміщення буде для вихованців та працівників закладу справжнім подарунком.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю