“Сила нескорених”

15.10.2015

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе вона не може. В цей  не легкий час для нашої держави наші мужні сини своїми могутніми грудьми стоять на сторожі аби вберегти мир у рідному краї, серед них і хлопці з нашого району. Майже 300 воїнів вже повернулися додому. Нажаль, 8 серед них не повернулися живими.

День захисника́ України – свято що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999 р., яким встановлювалося свято – день захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.

Саме напередодні державного свята у районному Будинку культури імені М.П. Ковальова відбулася урочиста зустріч-пошанування із воїнами АТО нашого району та святковий концерт “Захисникам України присвячується…”.

З 270 запрошених, нажаль, прибула невелика кількість осіб. Сердечні вітання, слова вдячності від керівництва району, міста, дітей, аматорів сцени приймали військовослужбовці, батьки та матері солдатів.

З вітальним словом до присутніх звернулися: перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, голова районної ради Андрій Киричук, міський голова Володимир Жгутов, військовий комісар Ківерцівського району Руслан Уніфонтович, військовослужбовці.

Аматори сцени районного будинку культурну в свою чергу подарували чудовий, теплий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю