Стартувала Спартакіада здоров’я серед держслужбовців

18.04.2013

На базі районної державної адміністрації за організації відділу у справах сім’ї, молоді та спорту сьогодні розпочато спартакіаду здоров’я серед державних службовців, що традиційно проводиться протягом березня - квітня. Пропаганда здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіади. До програми спартакіади увійшли такі види спортивних змагань: шахи, легкоатлетичний крос, настільний теніс, футзал і волейбол. Команди гравців сформовані з числа державних службовців райдержадміністрації та її структурних підрозділів, працівників територіальних органів виконавчої влади демонстрували свою вправність у грі.

Розпочала захід начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Марія Хазанюк, яка довела до відома учасників основні пункти Положення про спартакіаду. Привітав учасників першого етапу керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Степанов, який побажав усім гарного спортивного настрою, успіхів та перемоги сильнішому.

 За результатами зіграних партій у шахи, серед 10 учасників, першість завоював завідувач сектору автоматичної обробки інформації управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Жабонос, другим став головний спеціаліст – програміст управління фінансів райдержадміністрації Володимир Метеха і третє місце посів методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук.

 Сувеніри переможцям вручила начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Марія Хазанюк. Також нагороду отримала головний спеціаліст районного управління юстиції Вікторія Бродюк, єдина учасниця змагань у шахи серед жінок. Медалі та грамоти переможцям змагань будуть вручені на день державної служби.

Крім того, на місцевому стадіоні держслужбовці випробовували себе у легкоатлетичному кросі, як-то кажуть,  у здоровому тілі - здоровий дух. Помірятися силами зібралася  8 легкоатлетів-чоловіків та 6 жінок. Якщо до початку забігу всі весело спілкувалися, то після стартового свистка  відразу  відчувся  дух суперництва. За підсумком  всіх забігів, визначались переможці у загальному заліку.  Сприяла легкоатлетам тепла весняна погода.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю