Спортивні змагання присвячені Дню Перемоги

14.05.2014

9 травня 2014 року з нагоди 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років в міському парку та на стадіоні “Колос” м. Ківерці відбулись спортивно-масові заходи:

  - Суперкубок з футболу 2014 року серед команди-чемпіона 2013 року   “Колос” та  команди-володаря Кубку 2013 року ФК Олика. Результат матчу 2:2 (основний час), після матчеві 11-ти метрові удари – 4:3 на  користь  ФК “Колос” Ківерці (капітан команди Олег Біднюк).

Суперкубок  організовано спільно із ФФКр (голова Федерації Юрій Ващук); 

- Суперкубок з волейболу 2014 року серед кращих команд сільських, селищних  та  міської рад. Для участі у змаганнях заявилось 5 команд – с. Тростянець, с. Берестяне, с. Холоневичі, м. Ківерці-ветерани, м. Ківерці-молодіжна. У підсумку зіграних ігор володарем Суперкубку стала команда с. Тростянець (капітан команди Олександр Ковальчук);

- легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх шкіл міста.  Серед команд-учасниць кращими стали легкоатлети ЗОШ I-III ст. № 3 м. Ківерці (вчитель фізичного виховання Олег Біднюк). Легкоатлетична естафета є традиційною та організовується спільно із ДЮСШ (директор Олександр Левчук);

Фестиваль із стрітболу серед молодіжно-дворових команд міста. Для участі заявилось 6 команд – “М’яч”, “Вірус”, “Triple Kill”, “Болото-ЦРМ”, “Центр”, “ЗОШ № 4”. Команди були розділені на дві вікові групи та змагались по коловій системі згідно діючих правил із баскетболу. В результаті місця розділились наступним чином:                                                                  

                  Перша група                               Друга група

                    I -  “Triple Kill”                          I - “Болото-Цеарем”

                    II -  “Вірус”                                II - “ЗОШ № 4”

                    III -  “М’яч”                               III - “Центр”

Змагання із стрітболу відбулись за сприяння тренера Тетяни Миронюк та обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

змагання із настільного тенісу, шах та шашок для всіх бажаючих, які відвідали міський парк цього дня. Всі учасники та переможці отримали призи та подарунки;

ігри та розваги для дітей. Дітей розважали Світлана Черкашина та Алла Денісова (ЦДЮТ). Всі дітлахи, які приймали участь в розважальній програми отримали солодощі та подарунки.

Всі учасники спортивно-масових заходів, ігор та розваг для дітей отримали подарунки, фінансову підтримку, а переможці – Суперкубки та грамоти відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Сектор у справах молоді та спорту