Спортивне свято “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

22.03.2013

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації активного сімейного дозвілля, залучення сімей до рухової активності і занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей на базі міської спортивної школи був проведений районний етап змагань “Мама, тато, я - спортивна сім`я”, який відбувся за ініціативи працівників відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та спортивної школи.  

В заході взяли участь команди 4-х дружніх родин з активною життєвою позицією. Родини міряли свої сили у спортивному єралаші, різноманітних вправах з м’ячами, хокейними клюшками та іншим спортивним інвентарем. Кожен  член  команди  змагався  з  своїми  суперниками   на  спритність,   швидкість  та  рівновагу.  Переможці   та  призери  заходу   визначалися  за  найменшим  часом  проходження   дистанції.

Переможцями стали:

  • 1 місце - сім`я Даниш (КЕШ)
  • 2 місце - сім`я Кочетових (ЗОШ № 4)
  • 3 місце - сім`я Самойленків (НВК)
  • 4 місце - сім’я Cухецьких (ЗОШ № 3)

У конкурсі найкращим татом визнано Ярослава Самойленка, найкращою мамою – Аліну Кочетову та найкращу дитину – Олену Даниш. А найкращим у конкурсі малюнків “Спорт для всіх  - за здоровий спосіб життя” визнано сімейний малюнок  сім’ї Сухецьких.

Треба відмітити, що змагання проходили в атмосфері спортивного свята, за великої підтримки вболівальників. Всі без виключення учасники отримали призи за активну участь, а кращі з кращих візьмуть участь в обласному фіналі змагань “Мама, тато, я - спортивна сім`я”.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю