Школярі Тростянецької загальноосвітньої школи отримали новий шкільний автобус

22.12.2016

Сьогодні у загальноосвітній школі  села Тростянець радісна подія – шкільна громада отримала новенький автобус. На подвір’ї школи, поряд з новим автобусом, відбулася святкова лінійка.

Вручити подарунок до навчального закладу завітали перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук.

Керівники району щиро привітали педагогічний та учнівський колективи школи зі знаковою подією у їх шкільному житті, зазначивши, що новий шкільний автобус буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії.  Побажали дітям успіхів у навчанні та відмітили, що найкращим подарунком для районної влади будуть їхні гарні здобутки та відзнаки.

З радісною подією колектив школи привітав також Тростянецький сільський голова Олександр Ковальчук. Він закликав дітей берегти новий автобус.

В свою чергу директор школи Микола Глинський, від імені усієї шкільної родини – дітей, педагогів, батьків, подякував представникам влади та усім, хто долучився до придбання  автобуса, за чудовий подарунок школі.

Після перерізання символічної стрічки діти з радістю проїхалися новеньким автобусом вулицями села.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації