Шановні жителі Ківерцівщини!

21.02.2014

Кожен з нас глибоко стурбований тими трагічними подіями, що зараз відбуваються в Україні. Сталася біда – загинули люди, в тому числі і наші земляки Іван Тарасюк та Василь Мойсей. Всі ми усвідомлюємо, що повернути їх не можна.  Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким усіх загиблих. 

Людські життя мають бути найвищою цінністю у нашій державі. І ніщо не може суперечити цьому принципу.  Вважаю, що ніяка боротьба за владу не може виправдати загибелі людей.  Тому 20 лютого я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів і залишити посаду голови районної державної адміністрації.

Жоден конфлікт, жодне протистояння не вартує людського життя. Кожен з нас повинен розуміти, що втратити, зруйнувати набагато легше, ніж збудувати та відновити. Тому закликаю Вас не допускати насилля і кровопролиття у Ківерцівському районі, не вдаватися до силових захоплень адмінбудівель. Пам’ятаймо, що тільки взаєморозуміння, взаємоповага, толерантність і терпеливість один до одного дасть нам можливість не допустити ескалації напруженості в районі. 

 

Голова районної державної
адміністраціїї                                                                             Зіновій КОЛІСНИК     

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю