Робоча поїздка заступника голови РДА у с. Муравище

13.04.2018

Днями заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич з робочим візитом побувала у с. Муравище. Вона відвідала дошкільний навчальний заклад, загальноосвітню школу та будинок культури, які функціонують у цьому населеному пункті.

Заступник голови райдержадміністрації оглянула стан приміщень, особливу увагу приділила дотриманню санітарних умов та пожежної безпеки у навчальних закладах, поспілкувалася з керівниками відвіданих установ.

Дитячий садок “Перлинка” 18 квітня відзначить свій “перший день народження”. Для діток створені гарні умови. Завідувач дошкільного закладу Наталія Гонтар розповіла про роботу колективу, поділилася планами на майбутнє.

Школа розміщена у старому пристосованому приміщені, учні початкової школи навчаються в одному корпусі, старшої ланки – в іншому. Умови для перебування тут дітей, звичайно ж, далеко не такі як у новенькому садочку. Однак колектив постійно працює над покращенням стану справ. Про проблемні питання та плани розповіла заступник директора з навчальної роботи Світлана Кондратюк.  Багато планів і у нещодавно призначеного керівника будинку культури села Сергія Стасюка.

- Приємно відвідувати заклади, у яких керівники знаходять можливості для розвитку, а не лише бачать перешкоди та проблеми. Село, де є дитячий садочок, школа, будинок культури, ФАП має майбутнє, - зазначила Яна Церкевич, підсумовуючи свій візит.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики