Призовників Ківерцівського району урочисто провели на строкову військову службу

03.11.2015

Відповідно до Указу Президента №88/2015 від 17.02.2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році” у Ківерцівському районі стартував черговий призов на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Відповідно до Указу Президента на службу призиваються громадяни України, придатні за станом здоров’я, віком від 20 до 27 років, або яким на момент відправки у військову частину виповнилось 20 років і які не мають законних підстав для звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу. 

Сьогодні біля Ківерцівського військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників з м. Ківерці та Ківерцівського району на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Перших п’ятеро призовників цього дня відправилися на службу до лав Збройних сил України.

З напутніми словами до  юнаків, які ідуть служити до армії, звернулися військовий комісар Руслан Уніфонтович, голова районної ради Андрій Киричук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк та настоятель Свято-Покровського собору УПЦ КП  міста Ківерці протоієрей  Іван Семенюк. Побажали хлопцям стати справжніми захисниками нашої держави та бути надійною опорою як своїй родині так і  Батьківщині.  І , звичайно ж, щоб в Україні запанував мир, а набуті у службі в армії знання і навички їм знадобилися тільки у мирному житті.

Участь в антитерористичній операції військовослужбовці строкової служби брати не будуть!

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю