Присвячено пам’яті Героїв Небесної Сотні

21.02.2017

Чемпіонат району по баскетболу було започатковано вперше 2015 року під час відзначення  першої річниці розстрілу Героїв Майдану. Тому виникла ідея присвятити ці змагання на честь усіх Героїв Небесної Сотні. І в цьому році уже втретє чемпіонат стартував  у ці скорботні дні. Перший тур відбувся  18 лютого у Ківерцівській ДЮСШ. Змагання,  у яких беруть участь 5 команд – дві команди із Жидичина, а також Ківерців, Прилуцька, Цумані –триватимуть  до 25 березня.

          Під час офіційної частини під звуки Гімну України представники команди-переможця сезону 2016 року із Жидичина  підняли Прапор України. Присутні  вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, що загинули під час Революції Гідності, а також  на Сході України, та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.   

         Учасників змагань привітали та побажали щасливого старту перший заступник голови райдержадміністрації Юліян Таранчук, заступник керівника виконавчого апарату  районної ради Анатолій Пушкін, перший заступник Ківерцівського міського голови  Ольга Поліщук. Батько  загиблого  Василя Мойсея Михайло Іванович поділився спогадами про свого сина, який також любив спорт,  гартував своє тіло і душу…

Іван Тарасюк, Василь Мойсей,  Юрій Сидорчук – вони любили життя, мріяли, будували плани на майбутнє, але їхнє життя обірвалося в ті холодні лютневі  і трагічні для нашого народу дні.  Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.  

Героїчна сотня, зробивши перший жертовний крок у новітній історії України – 21 столітті – виконала свою земну місію і журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Сектор у справах молоді та спорту