Проведено годину корисної поради

09.10.2015

У  час перехідних ринкових відносин, дуже часто споживачі отримують неякісні послуги та товари, тому районна бібліотека для дорослих вирішила проінформувати користувачів бібліотеки та гостей з питань проблем споживчого ринку і надати консультативну допомогу. На запрошення завітав заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк.

 З цією метою 8 жовтня 2015 року в Ківерцівській ЦРБ було проведено годину корисної поради “Права споживачів. Хто і як їх захищає в Україні?”

 Для участі у заході було запрошено Семенюк Ольгу Вікторівну – головного спеціаліста інспекції з питань прав споживачів у Волинській області. Вона ознайомила присутніх з правами споживачів, наголосивши при цьому, що споживач має право одержання необхідної, доступної та достовірної інформації про товари (роботи, послуги), що забезпечує можливість їх компетентного вибору та безпечного користування.

Успіх у справі захисту прав споживачів багато в чому зумовлений активністю та обізнаністю самих споживачів, тому пані Ольга детально роз’яснила присутнім про  їх дії  у разі придбання неякісного товару та відповіла на поставлені запитання.

Присутні  отримали поради  як  купувати товари: продукти харчування, побутову техніку, укладати договори  з підрядником, операторами мобільного зв’язку.  І просто не бути ошуканими.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю