Прокуратурою Ківерцівського району підтримано державне обвинувачення у справі про ухилення від сплати податків

20.06.2014

В ході досудового розслідування та судового розгляду справи встановлено, що Пудловський І.В., будучи керівником ПП «Фірма «Гамбіт», з метою ухилитися від сплати податків, що підлягали перерахуванню до бюджету очолюваним ним підприємством, обравши для цього спосіб завищення валових витрат та податкового кредиту, для реалізації своїх намірів склав завідомо неправдиві документи про укладення та виконання договору купівлі-продажу білого цукру-піску між ПП «Фірма «Гамбіт» та ВАТ НАК «Украгролізинг».

Насправді ВАТ НАК «Украгролізинг» цукру для ПП «Фірма «Гамбіт» не постачало, а документи про постачання білого цукру-піску зазначеним суб’єктам господарювання в адресу ПП «Фірма «Гамбіт» носили для Пудловського І.В. завідомо безтоварний характер.

Вказані дії Пудловського І.В. призвели до того, що ПП «Фірма «Гамбіт», в період листопада-грудня 2010 року не було сплачено до державного бюджету: податку на додану вартість в сумі 1 207 350 гривень, податку на прибуток підприємства в сумі 1 509 187 гривень.

Вироком Ківерцівського районного суду від 18.06.2014 Пудловського І.В. визнано винним, у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 212, КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 2 716 537 гривень.

 

Прокуратура Ківерцівського району

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю