“Помолімося молитвою, яку нас навчив сам Господь і яку моляться всі християни”

19.07.2015

Традиційний об’єднавчий міжконфесійний молебень за мир в Україні “Боже, нам єдність подай” відбувся у неділю, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, який очолювала релігійна громада помісної церкви християн віри Євангельської – п’ятидесятників “Спасіння”,

За добробут держави помолилися голова районної ради Андрій Киричук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк, заступник голови міської ради Олександр Зінюк,  представники релігійних громад УПЦ КП, УГКЦ, церков Євангельських християн-баптистів, християнських церков “Царствр Боже” в Україні,  громадськість міста.

Під час молитви неодноразово звучали заклики до дружнього спілкування, спільних молитов, розширення діалогу, досягати єдності, адже з таких спільних заходів видно, що у всіх один Господь, і важливо пізнавати один одного, зберігати мир між представниками різних конфесій.

Особливого колориту додало заходу благословення від керівників релігійних громад району на щасливе сімейне життя молодій парі, що вирішили у цей день з’єднати свої долі.

Як зазначили у своїх проповідях єпископ та голова Волинського об’єднання християн віри євангельської Михайло Близнюк та голова союзу християн віри євангельської Михайло Паночко: “Христос вказує нам у Євангелії, як нам потрібно ставитись одне до одного, називаючи нас не слугами, а його друзями. Ніхто не спроможний любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає. Отже, ми повинні будувати наші стосунки не на силі, а на взаємній любові”.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю