ПОДАРУНОК ДО НОВОГО РОКУ

30.12.2015

Мабуть, у Сергія Цицика з Кадищ було багато причин, аби не вірити в Новорічну казку, – у десять років не стало батька, а в чотирнадцять – осиротів зовсім: внаслідок трагедії загинула мама. Потім навчався в п’ятій міській школі й проживав там у сиротинці. По закінченні школи здобував фахову освіту у Луцькому ВПУ й вивчився на будівельника. Може комусь видасться дивним: чому юнак обрав саме таку важку професію? Та, певно, тому, що завжди мріяв про велику родину та власний дім...    

Відтоді Сергієві завше бракувало родинного затишку й материнської ласки, а новорічні подарунки видавалися якимись холодними й з гіркуватим відчуттям на душі. Тож у передноворіччя він вже ніколи не сподівався на диво, а воно сталося: Сергій Цицик відтепер повноправний господар власного дому. А ролі чарівників напередодні Нового року «приміряли» на себе голови райдержадміністрації та райради Валерій Ткачук та Григорій Недопад, Цуманський селищний голова Анатолій Дорошук та начальник Служби РДА у справах дітей Наталія Скубій. Саме вони вручили ключі від щойно придбаного для сироти будинка. Кошти для цього були виділені в межах цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2016 роки загальною сумою 240 тисяч гривень з місцевого, районного та обласного бюджетів. До речі, згідно цієї Програми у вересні було також придбано будинок у місті Ківерці статусним дітям з прийомної сім’ї Марії та Миколи Прус – Світлані та Сергію Сіжукам, загальною сумою 360 000 грн.

 Сподіваємось, що незабаром  оселі новоселів наповнить дитячий сміх, на столі завжди буде хліб і до хліба, а їхні душі більше ніколи не полишатиме передчуття Новорічної казки.

                                                                                             Марія ХІТЬКО.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю