Перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук привітав підприємців району зі святом

04.09.2017

1 вересня у Ківерцівському районному центрі зайнятості відбулася традиційна зустріч  з роботодавцями району з нагоди відзначення професійного свята  Дня підприємця. Серед запрошених гостей були директор обласного центру зайнятості Роман Романюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, голова райради Василь Хмілевський, голова Асоціації роботодавців району Володимир Дейна, голова Журавичівської сільської ради Алла Гонтар, підприємці, які користуються послугами служби зайнятості.

З Днем підприємця привітав присутніх директор  Волинського ОЦЗ Роман Романюк. Він відзначив працю представників приватного підприємництва району, побажав подальших успіхів у роботі, здоров'я, миру та благополуччя, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Директор РЦЗ Микола Музичук розповів присутнім про сучасні напрямки роботи ЦЗ з підприємцями району, про соціальні послуги, які надає центр зайнятості для роботодавців, співпрацю з ними. Микола Євгенович побажав усім міцного здоров’я, злагоди, достатку, мирного неба над головою.

Перший заступник голови РДА Юліан Таранчук у своєму виступі відзначив: "Висловлюємо глибоку повагу підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких не можливо уявити благодійну діяльність у районі. Велику надію, шановні підприємці, покладаємо на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і покращення добробуту наших мешканців." 

Долучилися до вітань голова районної ради  Василь Хмілевський, голова Асоціації роботодавців району Володимир Дейна.

На завершення святкового заходу кращим представникам бізнесу краю вручено почесні відзнаки за вагомий внесок у справу формування бюджетів усіх рівнів, багаторічну співпрацю у справі зміцнення партнерських відносин між платниками податків та ЦЗ та з нагоди свята Дня підприємця.

Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджено:

- Юрія Вітковського;

- Наталію Гут;

- Михайла Мелеха;

- Галину Друкачук;

- Любов Кужелюк;

- Ларису Мазницю;

- Василя Мазнюка;

- Альону Хвиць;

- Ірину Сидорчук;

- Віру Храбчук.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики