Перший шкільний автобус у цьому році вручили учням Холоневицької школи

06.12.2016

5 грудня 2016 року учням ЗОШ І-ІІІст. с. Холоневичі (директор Віталій Лебедюк) вручили новий шкільний автобус. Привітали шкільну громаду перший заступник голови ОДА Світлана Мишковець, начальник обласного управління освіти, науки та молоді ОДА  Людмила Плахотна, керівник апарату районної державної адміністрації Зоя Радюк, заступник керівника апарату районної ради Анатолій Пушкін та начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук. 

Автобус придбаний у рамках програми "Шкільний автобус" на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів.  Потреба у забезпеченні навчальних закладів транспортними засобами зумовлена процесом оптимізації шкіл. Як відомо, учбові заклади нині реформують шляхом закриття малокомплектних шкіл та створенням опорних ЗОШ. Щоб довезти діток із віддалених сіл до оптимізованої школи, держава подбала й про оновлення шкільних автопарків. Тому, у зв’язку з закриттям малокомплектної ЗОШ І ст. с. Знамирівка, шкільний автобус отримали Холоневичі, де з 1 вересня уже навчається 20 діток з села Знамирівка. Загалом у навчальному закладі освіту здобувають 150 дітей.

Привітавши школярів, батьків та педагогічний колектив з цією знаковою подієюі очильники області  та району підкреслили, що увага влади до підростаючого покоління дуже важлива, адже головне завдання громади –створити комфортні умови для навчально-виховного процесу школярів. 

Вчителі та батьки дякували представникам влади за підтримку шкільної громади і вручили в знак подяки запашний коровай.

Далі шкільний автобус освятив місцевий священик

Відділ освіти райдержадміністрації