Перший чемпіонат міста з шахів серед школярів

29.04.2015

З метою популяризації шахів серед школярів, подальшого розвитку,  підвищення спортивної майстерності юних шахістів вперше в районі відбувся чемпіонат з шахів серед учнів шкіл міста. Спортивний захід, в якому  взяли участь 73 школярі, проводився в два етапи. Перший етап відбору пройшов  у загальноосвітніх школах для визначення двох фіналістів від кожного навчального закладу. Турнір проводився за швейцарською системою у 7 турів. Переможцями стали:

- у районній гімназії – Василь Коваленко, Андрій Дунець та Ольга Процик, які зайняли відповідно перше, друге та третє місця.

- у ЗОШ № 1 – Олександр Демчук, Роман Кнапець, Віталій Докай.

- у Ківерцівській експериментальній школі – Гєрман Пелех, Петро Докай, Вадим Лєсунов.

-  у ЗОШ № 3 – Артем Дем’янчук, Андрій Демчук, Микола Васильєв.

- у ЗОШ № 4 – Артур Франчук, Євген Лець, Андрій Волков.

Фінальні змагання відбулися 26 квітня в приміщенні міської ЗОШ № 3.  За право зватися найкращими  юними шахістами міста змагалося 16 учнів. Перше місце впевнено здобув Андрій Демчук, друге – Гєрман Пелех і третє – Андрій Макашов (КЕШ). Переможці нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, медалями, а також грошовою винагородою.

Чемпіонат проведено спільно з шахово-шашковим клубом “Дебют”. Особлива подяка члену клубу Дмитру Поповичу, який активно долучився до організації спортивного заходу, а також залучив спонсорів, які, з певних мотивів, побажали залишитися невідомими.