Перших призовників 2017 року провели на строкову службу у ЗСУ

05.04.2017

В Україні стартувала весняна призовна кампанія, яка, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2017 р. №44/2017, проводиться у квітні-травні. Сьогодні перших п’ятеро новобранців з Ківерцівського району відправлено до обласного військкомату для подальшого розподілу по військових частинах.

Перед приміщенням районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків.

До призовників звернувся перший заступник голови  райдержадміністрації  Юліан Таранчук. Він побажав усім повернутися здоровими, змужнілими. Батькам – терпіння, підтримувати синів молитвами та добрими словами. Усім  нашим землякам – успіхів у службі, витримки. Адже кожний справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності захистити свою країну.

Військовий комісар Ківерцівського РВК, майор Руслан Уніфонтович наголосив, що усі строковики проходитимуть військову службу у мирних районах – в зону АТО нікого не відправлятимуть. Таке рішення прийнято на законодавчому рівні.  Тому рідні майбутніх солдатів можуть  не хвилюватися. 

За його словами, на строкову службу призивають юнаків віком від 20 до 27 років і більшість з них до армії йдуть за власним бажанням, після медичного обстеження. Служитимуть хлопці 1,5 року, а ті, хто мають вищу освіту – рік. Солдати будуть забезпечувати життєдіяльність військових частин і за час служби отримають військову спеціальність. Усі отримають державну допомогу у розмірі 1300 грн., яка буде виплачуватися до закінчення служби.

Духовні настанови та обрядову молитву провів отець Андрій Яковлюк.

Нехай Бог береже усіх і молодих солдатів, і їх батьків. 

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації