Першу річницю Революції Гідності відзначили у Ківерцях

21.11.2014

Події під час Революції Гідності сколихнули весь світ. Рік тому українці вийшли на майдани у різних населених пунктах з однією ціллю – аби виступити за євроінтеграцію нашої держави. Тоді це було реакцією народу на рішення Кабінету Міністрів про призупинення процесу підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

21 листопада 2013 року розпочалися мітинги на підтримку євроінтеграції у Києві та інших населених пунктах України. 30 числа того ж місяця був відданий наказ силовикам розігнати Євромайдан у Києві. Вже за кілька днів кількість протестувальників значно зросла. Трагічні події під час революції Гідності назавжди закарбуються у пам'яті, герої, які віддали своє життя заради світлого майбутнього нашого народу та нашої держави назавжди в серцях українців.

В День Гідності та Свободи ківерчани вшанували пам'ять загиблих на майдані. Представники влади, громадськість міста із запаленими лампадками та живими квітами пройшли вулицями міста від своїх установ, підприємств, організацій до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Із запалених лампадок було викладено герб України та слово “ВОЛЯ”.

Повернутись на рік назад та знову пережити усі найдраматичніші моменти Революції Гідності мали можливість усі присутні на заході. Адже біля пам’ятного знаку демонструвалися виставка фото світлин та відео сюжети про події осені 2013р. та зими 2014р. З особливим щемом сприймався “Заповіт” Тараса Шевченка у виконанні сина учасника АТО, 5-ти річний Владислава Марчука із с.Озеро.

Участь у заході взяли мама та брат загиблого Героя Небесної Сотні Василя Мойсея, учасники тих подій. До спільної молитви за мир в нашій державі, за тих, хто віддав свої життя заради нашого майбутнього закликав настоятель Свято-Покровського собору отець Юрій.    Завершився захід спільною молитвою у виконанні хору та запуском у небо ліхтариків миру. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю