Першу групу військовозобов’язаних відправили у навчальний центр

28.01.2015

20 січня в Україні розпочалася четверта хвиля мобілізації про деталі якої неодноразово розповідав районний військовий комісар Руслан Уніфантович.

Сьогодні перша група мобілізованих з нашого району, у складі 25 чоловік була відправлена  у військовий навчальний центр, що в с. Старичі Львівської області.

Провести наших захисників прийшли рідні та близькі, а також представники влади: голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук і голова районної ради Андрій Киричук. Вони подякували чоловікам за готовність гідно виконувати свій обов’язок, захищати державу та побажали їм у повному складі, з перемогою, повернутися додому.

Поблагословив військовослужбовців настоятель Святопокровського собору Благочинний Ківерцівського району УПЦ (КП) протоієрей Іван Семенюк. Спільно із о. Юрієм вони вручили кожному із мобілізованих оберіг – іконку Матері Божої.

Усі мобілізовані отримають повне забезпечення. Тобто у навчальних центрах військовозобов’язані будуть забезпечені харчуванням, комплектами спецодягу та взуття, а також банківськими картками, за якими вони зможуть отримувати заробітну плату. Навчання триватиме 25 діб. Після цього вони пройдуть бойове злагодження у складі підрозділів та після забезпечення необхідним оснащенням, зброєю, технікою, амуніцією будуть відправлені на виконання бойових завдань на схід України. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю