Перемоги юних легкоатлетів

20.06.2017

14-16 червня в Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики  серед юнаків 2002 р.н. і молодших, в якому брало участь близько 1000 учасників. Це були заключні змагання  літнього сезону для атлетів цієї вікової групи.

У складі збірної команди Волинської області були вихованці Ківерцівської ДЮСШ Мирослава Панасюк, Дмитро Мельник та Марія Чепура. У перший день змагань у запеклій боротьбі за чемпіонство Мирослава Панасюк виборола 2 місце на дистанції 1500 м з рекордним для себе часом 4.45.5 сек. серед 40 учасниць. У другий день –  Мирослава на дистанції 800 м. з найкращим результатом увійшла в фінал, де посіла 4 місце з результатом 2.19.1 сек. Крім того, збірна команда області з естафетного бігу серед 15 областей виборола 3 місце, в складі якої була також наша Мирослава.

Хочеться відмітити Дмитра Мельника, який вперше брав участь у змаганнях такого рівня. Будучи наймолодшим учасником змагань, він посів 11 місце серед 16 учасників на дистанції 3000 метрів з результатом 10.36.7 сек.

Спортсменів до змагань готував тренер-викладач з легкої атлетики  Олександр Данилюк.