Пам’ятаємо своїх захисників

22.05.2017

Сьогодні минає три роки з часу трагедії під Волновахою, де загинуло 18 українських захисників, більшість з яких – волиняни.

Серед загиблих був житель Ківерцівщини, Володимир Зарадюк.

Володимир був призваний до лав Збройних Сил України за мобілізацією в першій хвилі, служив у 51-й механізованій бригаді. Разом із підрозділом у травні 2014 року він знаходився на бойовій позиції біля міста Волноваха. Уранці між 4 та 6 годинами 22 травня 2014 року блок-пост української армії був атакований проросійськими сепаратистами ДНР, які під'їхали до наших позицій під виглядом інкасаторських машин, та почали несподіваний масований обстріл із вогнепальної зброї. В результаті обстрілу здетонував боєкомплект однієї із бойових машин, що призвело до збільшення людських втрат внаслідок вибуху.  У цьому бою Володимир Зарадюк загинув разом із 17 своїми бойовими побратимами.

Удома у загиблого воїна залишились батьки ( нині – лише батько), у яких він був єдиним сином. Похований Володимир Зарадюк на кладовищі у рідному селі Кульчин.

Сьогодні, у день загибелі Володимира, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, спільно із військовим комісаром районного військового комісаріату, підполковником Дмитром Ковальовим, першим заступником голови райдержадміністрації Юліаном Таранчуком та Жидичинським сільським головою Юлією Дащук, поклали квіти до пам’ятника солдату на сільському цвинтарі та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації