Нарада з землевпорядними службами району

09.08.2019

Перший заступник голови РДА Юліан Таранчук взяв участь в нараді з землевпорядниками місцевих рад, яка проходила 9 серпня 2019 року в актовому залі райдержадміністрації. Начальник Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах ГУ Дердгеокадастру у Волинській області Ігор Левчик акцентував увагу присутніх на питаннях ведення державного фонду документації із землеустрою, оновлення нормативно грошової оцінки земель населенних пунктів району, проведення земельних аукціонів. 

Відповідно до наказу ГУ Держгеокадастру від 07.03.2019 року  №29 "Про переведення документації із землеустрою у електронний цифровий вигляд",  з метою функціонування Державного фонду документації та керуючись ЗУ, були направлені листи на сільські ради щодо сканування документації. 100 відсотково проведено інвентаризацію та переведення документації в електронну (цифрову) форму в Дубищенській, Дернівській, Жорнищенській, Хорлупівській, Покащівській, Журавичівській, Карпилівській, Грем'яченській сільських радах та Цуманській ОТГ. На 50% зроблена робота у Тростянецькій ОТГ. Місцевого фонду документації в архіві відділу 28425 видів.

Одним з дохідних джерел місцевих бюджетів є продаж землі. За перше півріччя 2019 року проведено 7 аукціонів, де було продано 9 ділянок. Від продажу земельних ділянок у місцеві бюджети надійшло 427 018 тис. грн.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики