На території району знайдено “львівське” сміття

04.05.2017

Цими вихідними на території колишньої військової частини, поблизу с. Гайове знайдено два звалища сміття, яке найімовірніше прибуло до нас із Львівської області.

Сміття першими знайшли лісівники. Вони повідомили про виявлений факт голову райдержадміністрації Валерія Ткачука та правоохоронні органи, які оперативно зреагували на ситуацію, що склалася. Зокрема, працівники правоохоронних органів задокументували факт та опитали місцевих мешканців.

Голова райдержадміністрації, спільно із керівництвом державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство”, організували три вантажних автомобілі та навантажувач, а також працівників, які оперативно вивезли знайдене сміття на сміттєзвалище у с.Заброди.

З метою недопущення подібних ситуацій в подальшому керівництвом району прийнято рішення перекрити дорогу, що веде до території військової частини, шлагбаумом.

Оскільки випадки появи “львівського” сміття на території Волині та нашого району зокрема почастішали, звертаємося до жителів із закликом не бути байдужими. Якщо ви помітили вантажівки зі сміттям з номерами сусідніх областей телефонуйте у районний відділ поліції за тел.102, 2 12 97, або у районну державну адміністрацію (2 13 56).  

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації