На Сході України загинув ківерчанин Маріс Камінський

03.02.2017

Сьогодні Ківерцівщину сколихнула страшна звістка зі Сходу нашої держави – захищаючи суверенну Україну, загинув наш земляк, Камінський Маріс Айдинович.

Маріс Камінський народився 9 квітня 1990 року у м. Ківерці.

Здобув вищу освіту у Львівській національній академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного.

Проходив військову службу у 3-ій батальйонно-тактичній групі 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України.

Одружений. Разом з дружиною проживав у м. Чернівці.

03 лютого 2017 року капітан  Маріс Камінський героїчно загинув внаслідок обстрілу ворожими “Градами”  в районі міста Авдіївка Донецької області.

Втрата молодого військовослужбовця боляче вразила жителів не лише Ківерцівщини , а й Буковини. Йому було лише 26 років, однак його коротке життя є прикладом для наслідування.

Неймовірно важко пережити таке горе кожному, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. А материнський біль від втрати не заживе ніколи, ніщо не зможе загоїти душевну рану від втрати сина.

Ківерцівська районна державна адміністрація, Ківерцівська  районна рада  та її виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Людмилі Леонтіївній Камінській, рідним та близьким Маріса Камінського. Світла пам’ять про його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Маріса – справжнього патріота та Героя!

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно!

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації