На Ківерцівщині Всеукраїнський семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного напряму

24.05.2013

Сьогодні у місті Ківерці на базі районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для керівників позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного спрямування на тему: “Виховання творчої особистості в полікультурному середовищі засобами позашкільної роботи”.

У роботі семінару-практикуму взяли участь директори, заступники директорів, завідуючі методичними кабінетами позашкільних навчальних закладів з різних куточків України. Учасники заходу вивчали досвід роботи районного центру дитячої та юнацької творчості щодо виховання творчої особистості в полікультурному середовищі засобами позашкільної роботи.

Також гості нашого району відвідали районну державну адміністрацію. З вітальними словами виступили голови районної державної адміністрації Зіновій Колісник та районної ради Михайло Марчук, міський голова Володимир Жгутов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Бацмай та директор районного центру дитячої та юнацької творчості Леся Куліба.

Далі керівники позашкільних навчальних закладів перемістилися у приміщення центру дитячої та юнацької творчості, де вони візьмуть участь у майстер-класі “Відродження української хореографії у призмі сучасного танцю”, який проведе керівник зразкової студії танцю “Мега Денс” Руслан Горохоль, занятті-подорожі “Світ паперопластики – це світ радості і творчості” (керівник гуртка “Паперопластика” Надія Якимчук), бінарному занятті “Моделювання та конструювання квітів з тканини” (керівник зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва “Бджілка” Мирослава Горохоль). Також учасникам буде представлена творча модель презентації районного центру дитячої та юнацької творчості “Центр – наш дім, наш храм добра й утвердження надій”

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю