Молодіжна толока

11.03.2014

Традиційно, на початку весни, жителі вул. Б.Мазепи, що в м. Ківерці, з організовуються та проводять толоку по прибиранню невеличкого дубового парку, який знаходиться поблизу їх помешкань та прилеглих територій, які чомусь, протягом осінньо-зимового періоду перетворюються на величезні смітники.

Цього року, за сприянням відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, до толоки долучились вихованці та тренерсько-викладацький склад міської ДЮСШ на чолі із директором Олександром Левчуком, представники федерації футболу району на чолі із головою федерації Юрієм Ващуком, представники еколого-натуралістичного центру, міської ради, комунального господарства та, звичайно ж, мешканці вулиці Б.Мазепи.

Протягом двох годин волонтери активно наповнювали один за одним величезні пакети сміттям, яке залишили після себе в лісовому масиві “свідомі” відпочиваючі, прибирали узбіччя вулиць Галана та Некрасова, від викинутих “вихованими” громадянами різноманітних фантиків, пляшок, пакетів… тощо та вкотре прибрали величезний смітник, який, напевне, утворили жителі саме прилеглих вулиць, які нажаль, не побажали, доєднатись до прибирання.

Щиро дякуємо всім волонтерам за працю та активну громадянську позицію. Вкотре нагадуємо золоту істину, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять! 

Сектор у справах молоді та спорту