Молодіжна благодійна акція до Дня Св. Миколая

23.12.2014

З ініціативи молодіжного активу м. Ківерці, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, за підтримки міського голови Володимира Жгутова в місті відбулась благодійна акція до Дня Св. Миколая.

Акція проходила протягом 3-х днів у різних форматах.

В середу креативна молодь зібралась в піцерії “Сяйво” та протягом чотирьох годин в атмосфері добра, затишку, хорошого настрою, позитивної енергетики замішували, розкачували, випікали смачне та запашне печиво, для малюків міста. До випікання печива молодь готувалась відповідально, підшукували смачні рецепти, цікавилися тонкощами кулінарного мистецтва і, навіть, двохгодинне вимикання світла не зашкодило, а навпаки, додало неповторного колориту.

Наступного дня, готове печиво дбайливо було розфасовано в індивідуальні подаруночки і 19 грудня 2014 р. на площі ім. Чорновола юні та доброзичливі помічники Св. Миколая пригощали малечу, яка нагодилась.

По закінченню акції молоді волонтери, ніби ті енерджайзери, отримавши заряд позитивної енергії вдячності від малечі, щасливі та трішки втомлені розійшлись по своїх домівках, щоб незабаром зібратись знову для чергової хорошої справи.

P.S. Молодіжний актив міста та відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації висловлюють щирі слова вдячності за безкорисливу допомогу в організації та проведенні  акції міському голові Володимиру Жгутову, ТзОВ “Волиньагропродукт” Маковецькому В.М., ТзОВ “Сяйво” Мосійчуку С.О. та ресторану-кафе  Ківерцівському ОПГХ Шевчук Є.П.

Щиро вітаємо всіх Вас із Новим роком та Різдвом Христовим, що наближаються. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам мир, добро і достаток!

Сектор у справах молоді та спорту