Міжнародний день захисту дітей

01.06.2017

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. 
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

До свята службою у справах дітей райдержадміністрації було придбано солодощі та оформлено подарункові набори для  211 діток, а саме : дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 114; дітей, які виховуються в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах – 93; дітей, батьки яких загинули в зоні АТО – 4.

Протягом 29 -31 травня працівники Служби відвідали майже 170 дітей району за місцем їх проживання.

Сьогодні, вітаючи маленьких ківерчан зі святом голова райдержадміністрації Валерій Ткачук наголосив усім присутнім: “Впевнений, що разом ми зробимо все від нас залежне для того, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань та зневіри. Давайте створимо для них щасливий світ. Світ, у якому ніколи не буде жорстокості, сліз та страждань.
Хочеться вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною. Бажаю усім діткам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться ваші мрії!”

Крім того, 1 червня отримали подарунки та найщиріші вітання від голів райдержадміністрації Валерія Ткачука та районної ради Василя Хмілевського  26 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та на даний час виховуються в ПО “Дитячий будинок “Дім затишку” с.Дерно.

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей подякою голови райдержадміністрації та голови районної ради був відзначений директор ПО “Дитячий будинок “Дім затишку”, Олександр Іванович Мельник за вагомий особистий внесок у вирішенні питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей та активну громадську позицію.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації