Майстер-клас писанкарства

17.03.2014

16 березня, у неділю, відбувся майстер-клас писанкарства для дітей з батьками, організований о. Августином Запоточним, настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ківерці, ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Ківерці, відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Ківерцівським районним еколого-натуралістичним центром.

Майстерності володіння писачком та розфарбовування яєць, після чого просте яйце перетворюється у диво-писанку, дітей та батьків навчав віртуоз своєї справи Станіслав Волощенко. Він автор персональних виставок “Великодні барви”, Писанкарська скриня”, Мамина світлиця” у Володимир-Волинську, Львові, Луцьку. У дев’ятнадцятому обласному конкурсі на кращу писанку Волинська писанка третього тисячоліття” посів 3-є місце.

Приміщення для проведення майстер-класу люб’язно надали власники кафе-ресторану “Гопачок” Тетяна та Руслан Паливоди, а також пригощали учасників заходу чаєм та печивом.

Цією акцією розпочала свою діяльність майстерня родинного дозвілля “Дерево життя”. Метою заходу було не лише ознайомити учасників з основами писанкарства, але й навчити плідно та творчо проводити час родинного дозвілля. Завдання майстерні – поширювати та популяризувати народну творчість, зміцнювати та збагачувати сім’ю у процесі родинної творчості.

Сектор у справах молоді та спорту