Липненські волейболісти – володарі Кубку по волейболу

13.02.2017

Напередодні  28-ї річниця виведення радянських військ з Афганістану уже традиційно відбувся  Кубок району по волейболу, присвячений пам’яті нашого земляка, що поліг в афганській землі, Олега Денисюка. Більше 10 років проходить цей турнір у нашому районі.

Урочистості з нагоди спортивного заходу, що проводився в Ківерцівській ДЮСШ, розпочалися із звучання Гімну України та підняття Державного Прапору України.  Право підняти Прапор України надано представнику команди-чемпіона по волейболу 2016 року Анатолію Лебедюку та  кращому гравцеві Кубку  2016 року Олександру Снітюку. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять не тільки тих українців, які загинули у Республіці Афганістан та інших гарячих точках нашої планети, але  й всіх, хто віддав своє життя за краще майбутнє свого народу уже в наші дні – на Євромайдані та на Сході України. Від учасників спортивного заходу корзину квітів до пам’ятника воїнам-афганцям у міському парку поклали представники команди с. Липне – призера Кубку минулого року Валерій Громик та Микола Шолотюк, батьки яких воювали в Афганістані.

У змаганнях взяли участь 10 команд району. До слова сказати, Липне і Холоневичі представили  по дві команди. Володарем Кубку стала сільська команда Липне. Призерами – холоневичівська команда № 1 та ківерцівські ветерани. Вони нагороджені грамотами та кубками сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, а також грамотами районної організації ветеранів Афганістану та грошовою винагородою. Кращим гравцем визнано Сергія Якимова із Липного, якому вручено статуетку та волейбольний м’яч.

На нашому турнірі сьогодні присутні представники влади – голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин,  Ківерцівський міський голова  Володимир Жгутов, який вручив ківерцівській молодіжній команді спортивну форму, та голова районної організації ветеранів Афганістану В’ячеслав Гордіюк.

Сектор у справах молоді та спорту