Легкоатлетичний чемпіонат області в Ківерцях

17.10.2016

Напередодні Дня захисника України у Ківерцях в районі озера Молодіжне відбувся осінній чемпіонат області з  легкоатлетичного кросу. Як і годиться, відкриття розпочалось підняттям Державного Прапора України та Гімном України. Від організаторів та учасників змагань корзину квітів  до пам’ятника Героям Небесної Сотні поклали чемпіони України з легкої атлетики Владислав Шитлюк та Ірина Чиж. Учасників змагань вітали голова районної ради Григорій Недопад, міський голова Володимир Жгутов, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк, перший віце-президент федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк.

У змаганнях взяли участь 10 команд області. У підсумковому заліку команда Ківерцівського району зайняла перше місце, набравши найбільшу кількість очок. А на п’єдестал для нагородження піднімалися легкоатлети (тренер Ківерцвської ДЮСШ Андрій Данилюк) – Мирослава Панасюк за 1 місце, Марія Чепура та Орест Харитонюк – за другі місця, Іванна Корнелюк та Микола Пацула – за треті місця. Антон Бібіка та Тарас Друкачук посіли відповідно четверте і шосте місця.

Незважаючи на прогнозований дощ і холод, в цей день і погода сприяла проведенню змагань.  Сама природа вітала спортсменів і додавала бадьорості та оптимізму. А настрою додавали гарячий чай з польової кухні та булочки, частування якими організувала міська влада. За що спасибі міському голові Володимиру Жгутову та першому заступнику голови Ользі Поліщук.

Сектор у справах молоді та спорту