КВН юних інспекторів руху

05.04.2013

До порядку на дорозі дітей потрібно привчати змалку, пояснювати їм, що здоров’я та життя варто берегти та цінувати, а не ставитися до нього легковажно. Тому працівники УДАІ УМВС України у Волинській області спільно з Управлінням освіти і науки Волинської ОДА вже багато років поспіль проводять змагання з КВН-ЮІР.

Сьогодні у районному будинку культури ім. М.П.Ковальова відбувся фінал обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. Організатори конкурсу, якими стали Міністерство внутрішніх справ України у Волинській області та управління освіти та науки Волинської обласної державної адміністрації – вкотре проводять такий захід, щоб попередити та не допустити зростання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

В змаганні приймали участь 6 команд області, які здобули перемогу  в міських та районних оглядах. Наш район представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м.Ківерці.  Інсценізаціями, піснями, танцями, з гумором і серйозно учасники змагань розповіли про  дорожні ситуації, у яких потрібно дотримуватись правил руху, осудили тих, хто ігнорує загальноприйнятими нормами поведінки на дорогах і вулицях, продемонстрували наслідки, до яких вони можуть призвести. Юні КВНщики порадували вболівальників кмітливістю, гумористичними  історіями з життя пішоходів та водіїв, несподіваними сюжетними лініями своїх постановок, створили для всіх атмосферу гарного і веселого настрою.

З вітальними словами до учасників звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич та заступник голови районної ради Андрій Киричук. Вони відзначили, що головне у таких зустрічах, окрім гумору і вивчення правил поводження на дорогах те, що школярі із усієї області мають змогу зустрітися, обмінятися досвідом і потоваришувати. А мета цього конкурсу - активізація діяльності загонів юних інспекторів руху та роз'яснення норм безпечності поведінки у процесі дорожнього руху.

Журі визначило та нагородило переможців фінальних змагань.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю