Криниця маминого серця

16.05.2013

Найтепліших слів та найкращих квітів заслуговують матері, адже вони дарують найдорожче –  життя. У нашому районі є матері, які народили одну чи дві дитини, а є багато жінок, серця яких зігрівають п’ятеро і більше їхніх дітей.

Саме таким багатодітним берегиням сімейного вогнища, які виховали дітей, створили їсі можливі умови для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюють почесне звання “Мати-героїня”.

Це звання у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку.

Сьогодні в залі районної державної адміністрації відбувся святковий захід, присвячений Дню Матері та Всесвітньому дню сім’ї.

Присутніх жінок привітали перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич та голова районної ради Михайло Марчук, які побажали всім жінкам, мамам міцного здоров’я, любові та терпіння, впевненості у завтрашньому дні.

Участь в заході взяли заступники голови районної державної адміністрації Людмила Федюк і Євгеній Зубенко.

Михайло Марчук та Микола Вашкевич вручили почесні відзнаки “Мати-героїня” 37 жителькам нашого району, яким це звання присвоєне Указом Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей.

Для всіх присутніх на святі аматори сцени районного будинку культури ім. М.П.Ковальова подарували святковий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю