Команді ветеранів волейболу вручили нову спортивну форму

14.02.2018

Ківерцівська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування постійно опікуються розвитком спорту на Ківерцівщині, підтримують проведення змагань серед дітей та молоді, заохочуються юні спортсмени та ветерани. Вони ж, у свою чергу, демонструють високі результати.

Перед проведенням Кубку району по волейболу, присвяченого пам’яті воїна-афганця Олега Денисюка, на тренувальних зборах, що проходили у спортзалі ЗОШ №4 м. Ківерці, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук в урочистій обстановці вручив команді ківерцівських волейболістів - ветеранів нову спортивну форму. Форму придбали за кошти, виділені з районного бюджету на  Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки. Це був чудовий подарунок людям «золотого» віку, які активно займаються спортом. 

Юліан Таранчук зазначив, що влада району робитиме все можливе, щоб підтримувати ветеранів спорту і активну спортивну молодь.

- Переконаний, що подарунок стане для старших спортсменів стимулом до нових перемог, а яскрава волейбольний форма принесе удачу. Ветерани багато років займаються з бажанням, вдосконалюючи майстерність та техніку гри. Тож бажаю, щоб волейбольна команда у турнірах показувала хороший результат, - зазначив Юліан Віталійович.

Кожен з членів команди ветеранів отримав комплект нової ігрової спортивного одягу синього кольору, в якій тепер зможуть підкорювати нові волейбольні вершини.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики