Ківерцівські спортсмени здобули перемогу на змаганнях у Польщі

01.06.2017

30-31 травня  ківерцівська делегація, в рамках Програми транскордонного співробітництва з Люблінським воєводством Республіки Польща, відвідали м. Красностав, де взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу “Євробіг - 2017”. Ці змагання стали традиційними у своїй країні, проводяться 14 рік поспіль. Цьогоріч, серед понад чотирьохсот учасників, вперше участь у них взяли українці, ківерчани.

Команду Ківерцівського району представляли 9 теперішніх і колишніх вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, серед яких неодноразові чемпіони України та учасники чемпіонату Європи – Дмитро Долинчук та Володимир Хоменко.

Супроводжували спортсменів начальник управління інвестицій,  інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Ірина Куцик, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк, радник голови районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій Яна Церкевич та директор Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Левчук.

Приємно відзначити, що більшість учасників ківерцівської команди посіли призові місця. Так, у віковій категорії 2002-2003 р.н., дистанція 1000 м, серед юнаків І місце здобув Дмитро Мельник;  серед дівчат у цій же категорії  ІІ місце – Діана Куцик, ІІІ – Юлія Лавренюк. У віковій категорії 1996-1999 р.н., дистанція 1800 м, серед чоловіків І місце – Володимир Хоменко, ІІ місце – Дмитро Гученко. У цій же віковій категорії серед дівчат ІІІ місце здобула Оксана Більчак.

У віковій категорії 1995 р.н. і старші, дистанція 5000м, серед чоловіків район представляв Дмитро Долинчук, який з великим відривом від суперників, здобув переконливу перемогу та викликав захоплення у присутніх.   

Усі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями, цінними подарунками. Відмітимо, що з метою залучення спортсменів до участі у змаганнях, наші сусіди-поляки нагороджують усіх учасників змагань, які зайняли перші-десяті місця.

Поїздка до м. Красностав та участь у змаганнях принесли масу позитивних емоцій її учасникам та підтвердили високий рівень підготовки українських спортсменів. На завершення зустрічі польською стороною було запропоновано організувати спільний відпочинок, поєднаний з тренуваннями, польських та ківерцівських спортсменів за посередництвом ківерцівських тренерів.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації