Ківерцівська дитячо-юнацька спортивна школа урочисто відзначила 50-річний ювілей

13.12.2016

13 грудня в спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи  відбулося урочисте зібрання  з нагоди 50-ліття від заснування закладу. Привітати колектив, який виховав не одну плеяду талановитих спортсменів, прийшло чимало поважних гостей, вдячних вихованців та ветеранів спорту. 

Серед гостей голова районної ради Григорій Недопад, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов, перший заступник міського голови Ольга Поліщук, начальник відділу спорту ОДА Ігор Дмитришин, представник комітету фізичної культури і спорту  Леонід Мазур, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк, представники обласних федерацій футболу, карате, легкої атлетики.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та з нагоди ювілею закладу керівництво, колектив і найкращих вихованців ДЮСШ нагородили почесними грамотами, подяками.

Теплі слова на адресу колективу та вихованців звучали від колишнього директора спортивної школи Тетяни Каймакової, тренерського складу ветеранів, вдячних вихованців, які досягнули висот у європейських турнірах і вже передають свій досвід новому поколінню спортсменів.

Директор спортшколи Олександр Левчук теж привітав усіх спортсменів та гостей з ювілеєм і вручив ряд відзнак вихованцям та їх батькам.

Своєю творчістю порадували присутніх у залі самодіяльний дитячий зразковий хореографічний ансамбль “Мрія” (керівник Тамара Кушнірук), студія танцю "Мегаденс" (керівник Руслан Горохоль), представники школи гімнастів та каратистів з м. Луцьк, місцеві боксери та тенісисти.

З нагоди ювілею спортшколи були презентовані слайдшоу про найкращих вихованців ДЮСШ, та виставка світлин, на яких зафіксовані перемоги спортсменів.

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації