Ківерцівщина прощається з Марісом Камінським

08.02.2017

Ківерці у скорботі… Передати біль, який пронизує серце і душу, не можливо словами.  

7 лютого у місті прощання з ківерчанином,  кадровим офіцером 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України Марісом Камінським.

Траурна процесія пройшла через усе місто, від будинку мами до Ківерцівського медичного коледжу. Люди, від школярів до стареньких бабусь і дідусів, зустрічали Героя на колінах із запаленими лампадками.

В актовій залі медичного коледжу відбулася громадянська панахида. Сотні людей прийшли віддати останню шану Марісу Камінському – рідні, друзі, військові побратими, священики, представники влади району і міста, районного військового комісаріату, жителі міста.

«Це велика втрата для всіх нас. Але перш за все це велика втрата для матері, брата, дружини, майбутньої дитинки. Не бійтесь пускати сльозу, вона очищає» - сказав настоятель Свято-Покровського собору міста Ківерці Іван Семенюк.  «Добре не на сході, не на заході. Добре там, де є любов. Приходьте, моліться, за його душу. Не обов’язково зараз, приходьте ввечері, завтра» - додав він.

До пізньої ночі люди все йшли і йшли. Несли живі квіти, ставали на коліна біля труни, молилися і плакали…

Сьогодні, 8 лютого, Маріса Камінського поховають на міському кладовищі.  Об 11:30 год у Ківерцівському медичному коледжі розпочнеться панахида,  о 12:00 год – відспівування у Свято-Покровському соборі м. Ківерці.

Після цього траурна процесія пройде по вулиці Шевченка (від Свято-Покровського собору до озера Молодіжне) та далі до міського кладовища.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації