Ківерцівщина попрощалася зі своїми Героями!

08.04.2015

Сьогодні Ківерцівщина прощалася з бійцями, що загинули 3 квітня під Авдіївкою Донецької області. 

Сільська дорога була встелена живими квітами та вщент заповнена людьми. Віддати останню шану Героям прийшли жителі Суська, навколишніх сіл, міста Ківерці.

Від оселі Андрія Карпюка траурна процесія пройшла до будинку, в якому мешкав Дмитро Степанов, а тоді спільно до церкви. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Суськ бійців відспівали священнослужителі на чолі з благочинним Ківерцівського округу УПЦ протоієреєм Олександром Кондратюком. Під траурні марші у виконанні духового оркестру процесія пройшла на кладовище.

“Кажуть, що солдати не плачуть, - сказав біля могил хлопців старший лейтенант Олег Височанський, командир 9 роти 3-го батальйону 80-ї Львівської аеромобільної бригади. – Це не правда. Вони плачуть коли хоронять своїх побратимів“. Він запевнив присутніх, що наші бійці з честю відстоюють територіальну цілісність держави на Сході  і обов’язково переможуть  російського агресора.

На честь бійців пролунали прощальні військові залпи та гімн України.

Двох жителів села Суськ, друзів Андрія Карпюка і Дмитра Степанова похоронили поруч на сільському кладовищі.

У пам’яті людей вони назавжди залишаться люблячими синами, турботливим чоловіком і батьком, вірними і надійними друзями, добрими сусідами і патріотами своєї держави, які віддали за неї найцінніше – свої життя.

Вічна пам’ять і слава Героям!         

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю