Ківерчани вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

23.02.2015

У п’ятницю, 20 лютого, у м. Ківерці відбувся вечір вшанування Героїв Небесної Сотні.

Лютневі події минулого року стали переломним етапом у новітній історії України та відродили надію на те, що наша мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Революція гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне, заможне життя. Ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. 

Вшанувати пам'ять героїв зібралися представники влади, духовенство, молодь, громадськість міста.

Вечір-вшанування розпочався тематичним театралізованим дійством у районному будинку культури ім. М.П.Ковальова. Після нього усі присутні вишикувалися у колону та пройшли скорботною ходою з лампадками та квітами до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Ходу супроводжував поминальний передзвін, що звучав у Свято-Покровському соборі. Біля пам’ятного знаку священики УПЦ КП та УГКЦ відправили спільну панахиду за загиблими на Київському Майдані, за тих, хто віддав своє життя на Сході України, захищаючи кордони та цілісність нашої Вітчизни.

У заході взяла участь сестра Героя Небесної Сотні Василя Мойсея Марія, яка закликала усіх пам’ятати, що Небесна Сотня віддала свої життя заради нашого кращого майбутнього.

Усі учасники заходу прочитали спільну молитву, вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та  випустили у небо ліхтарики миру.

Світла пам’ять героям. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю